SeeTec CAYUGA - Video Yönetimi Yazılımı

Daha fazlasını görün, daha fazlasını anlayın ve daha hızlı karar verin

Avrupa video gözetleme sektörünün lider çözüm sağlayıcılarından biri olan SeeTec, 20 yıldır profesyonel yazılım çözümleri geliştirmektedir. Mevcut ürün seçkimiz SeeTec Cayuga, sektörde kabul gören amaç olan güvenlik kameralarını yalnızca yönetme amacını geliştiren bir vizyona sahip.

SeeTec Cayuga, gözetleme kameralarınız tarafından üretilen tüm beslemeleri yönetir ve böylece tek seferde bütünsel bir video izleme deneyimi sunar. Bu deneyim, merkezi olarak tesiste veya farklı istemci seçenekleriyle uzaktan sunulabilir. Basit kurulum, esnek yönetim, eski ve yeni sistemlerin kusursuz entegrasyonu ve birçok farklı erişim seçeneği, çalışmalarınızın korunmasını sağlar. Üreticisinden bağımsız bir yapıya sahip SeeTec Cayuga, piyasadaki birçok ağ kamerasıyla uyumludur. SeeTec’in video gözetleme yazılımı, neredeyse tüm ölçeklerde kullanılabilir bu sayede işletmenizin büyümesine yardımcı olur. Perakende endüstrisi işlemleri destekler ve ciroyu artırmaya yardımcı olur.

SeeTec Cayuga - Key features - Inspired Usability - Screenshot of Cayuga on a monitor
SeeTec Cayuga - The Next Generation of Video Surveillance - different cameras placed around a monitor with the Cayuga logo

Video Gözetiminin Gelecek Nesli

İlk günden itibaren video gözetlemesinin en önemli amacı suçları önleme ve çevre güvenliği sağlama olmuştur. Bununla birlikte, son birkaç yıl içerisinde ortaya çıkan teknolojik gelişmeler, gözetleme kameralarından gelen video beslemelerinde yeni kullanım örneklerinin ortaya çıkmasına neden olmuştur.

SeeTec Cayuga’yı yeni nesil video yönetim yazılımı olarak tanımlamamızın sebebi her büyüklükte veya karmaşıklıkta, yeni ve sektöre özel çözümler üretmeye hazır olmasıdır. Modüler olarak genişletilebilen yazılım, günümüz şartlarında bile geleceğinin gereksinimleriyle uyumlu çok yönlü seçenekler sunar. SeeTec Cayuga çekirdek yazılımına yerleştirilebilen birçok farklı modül ve arayüz sayesinde, her türlü uygulama ve amaç için bireysel ve ölçeklenebilir video yönetimi çözümleri üretilebilir. Böylece SeeTec Cayuga, video analizi ve plaka tanıma da dahil olmak üzere farklı kaynaklardan video verilerini değerlendirmek için güçlü modüllere sahip olabilmektedir.

SeeTec Cayuga’yı ücretsiz deneyin!
Yeni nesil video yönetim yazılımımızın 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü şimdi başlatın.

Ücretsiz demoyu talep edin

Sistem Gereksinimleri ve Ürün Yaşam Döngüsü
Yalnızca tek tıklamayla ihtiyacınız olan bilgiye sahip olun

Daha fazla bilgi edinin

50, 100 veya sınırsız sayıdaki kamera için
SeeTec Cayuga Temel Paketleri

Tek tesiste küçük ve orta ölçekli kurulumlar için ölçeklenebilir VMS

Tek tesiste orta ölçekli ve büyük kurulumlar için profesyonel VMS

Çok sayıda tesisi kapsayan büyük kurulumlar ve karmaşık sistem ortamları için profesyonel VMS 

Çok sayıda tesisi kapsayan büyük kurulumlar için failover fonksiyonuna sahip yüksek teknoloji VMS

Desteklenen Cihazlar
SeeTec Cayuga tarafından desteklenen tüm cihazlar hakkında genel bilgiye sahip olun.

Daha fazla bilgi edinin

Video Analizi
Asıl önemli olana odaklanmak

Video Analizi

SeeTec Cayuga - Video analytics - Screenshot of SeeTec video analytics on a monitor

SeeTec video analiz fonksiyonu, bireysel olarak tanımlanabilen algılama kuralları kullanarak görüntüyü otomatik olarak ilgili olaylara yönlendirir.

Daha fazla bilgi edinin

Plaka Tanıma

SeeTec Cayuga - License Plate Recognition - Screenshot of the SeeTec LPR module on a monitor

SeeTec LPR modülü (Plaka Tanıma), duran ve akan trafikte plakaların otomatik olarak tanınması amacıyla SeeTec Cayuga için tasarlanan bir genişletme modülüdür.

Daha fazla bilgi edinin