SeeTec BVI – İş Video Zekası

İş Proseslerinin Video Teknolojisi İle Desteklenmesi

Karmaşık iş proseslerinin kontrol altında tutulması zordur. Şirketlerin sürekli olarak veri toplamalarına, kaydetmelerine ve analiz etmelerine rağmen, önemli ölçüde bilgi açıkları ve dolayısıyla kayıplar ve kullanılmayan potansiyeller her zaman söz konusu olmaktadır.

İş Video Zekası çözümlerimizle bu bilgi açıklarını kapatıyoruz. Çünkü bu çözümler, proses verilerinin yanı sıra dijital resim verilerinden de faydalanır ve değerli yeni bilgiler elde etmek için daha önce ilişkilendirilmemiş bu alanları birbirine bağlar. Aynı sloganda olduğu gibi: Bilgi, değer yaratmaktır.

SeeTec, lojistik ve perakende sektörü için gerektiği takdirde özelleştirilebilen iş çözümleri sunmaktadır. Diğer uygulamalar söz konusu olduğunda SeeTec Çözüm Platformu kullanılarak özel ve modüler çözümler oluşturulabilir.

SeeTec Business Video Intelligence - Dashboard - Screenshot of BVI R11 on a monitor

SeeTec BVI - Nasıl çalışır?

SeeTec Business Video Intelligence - Process - schematic representation (EN) of the BVI process

Sektörel Çözümler

SeeTec İş Video Zekası çözümleri, SeeTec Cayuga temellidir. Lojistik, toptan ve perakende, üretim ticareti ve finans alanlarında iş proseslerini destekleyebilir ve optimize edebilir. SeeTec, bu alanda uzun yıllara dayanan bir deneyime ve sağlam temellere dayalı teknik bilgiye sahiptir.

Perakende

SeeTec Video Surveillance Solutions - Retail - Interior of a retail store for fashion

Video görüntülerinin kasa veya ERP sistemlerinin işlem verileriyle birbirine ilişkilendirilmesi sayesinde SeeTec Perakende Çözümü müşteri davranışlarının daha iyi anlaşılması için bir temel oluşturur.

Lojistik

SeeTec Video Surveillance Solutions - Logistics - View of blue loading docks

SeeTec Lojistik Çözümü video kayıtlarını tarama ve izleme verileriyle birleştirir, örneğin depo yönetimi sistemi, bu sayede sevkiyatın gerçekleştirilmesi aşamasında eksiksiz bir şekilde dokümantasyon sağlar.

Finans

SeeTec Video Surveillance Solutions - Finance and Banking - Woman is standing at the ATM

SeeTec çözümleri, finans ve bankacılık sektöründe ATM’lerden nakit para çekiminin izlenmesi gibi prosesleri desteklemek ve güvenliğini artırmak için tipik uygulamalar kullanmaktadır.

Üretim

SeeTec BVI - Business Video Intelligence - Production - Automobile production line

SeeTec çözümleri, endüstri ve imalat ticaretinin üretim işlemlerini izler ve destek sağlar. Bunu, kalite güvencesi gibi süreçlerde işlevsel görsel sezgiler sağlayarak yapar.