İşinizi farklı bir gözle görün!

Video desteği, iş proseslerinde daima önemli bir rol oynar. SeeTec bunu, network tabanlı video yönetim uygulamalarının ilk tedarikçilerinden biri olarak fark etti ve bu konuda özelleştirilmiş çözümler geliştirdi. Böylece şirketinizi tamamen farklı bir gözle görebilir ve iyileştirilmiş iş akışları, daha fazla verim ve daha fazla değer yaratmak için yeni bilgiler edinebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin

Hakkımızda

SeeTec’i Keşfedin

1996 yılında kurulan ve IP video teknolojisinin öncülerinden biri olan şirketimiz, günümüzde Avrupa’nın lider video yönetim yazılımı tedarikçilerinden biridir. Video güvenliği uygulamalarının yanı sıra, müşterilerin işlemlerini destekleyen ve gizli potansiyellerini açığa çıkaran endüstri, ulaşım, lojistik, perakende, bankacılık, kritik altyapı ve şehirler için sektöre özel çözümler sunuyoruz.

Bruchsal’daki (Almanya) merkez ofisimizin yanı sıra, tüm Avrupa’da satış yapıyor ve ofislere destek sağlıyoruz. SeeTec Cayuga S50, S100 ve Infinity’den oluşan güvenlik ürün portföyü, geniş bir spektrumdaki üçüncü parti teknolojilerle etkileşime girecek uzantı ve arayüzlerle birlikte her boyuttaki video sisteminin kullanımına olanak sağlayan esnek bir mimariye sahiptir. İkinci ürün serisi SeeTec BVI (İş Video Zekası) ise videoyu, iş işlemlerinden gelen verilerle birleştirerek optimize etme işlemini ve değer oluşturmayı destekler.

About us - Discover SeeTec - View of Technopark Bruchsal
SeeTec About Us - Our Mission - smiling blond woman looks through two fingers

Misyonumuz

Video yönetim yazılımlarıyla müşterilerimiz için güvenlik ve iş prosesleri alanlarında ek değerler üretiyoruz. Ticari faaliyetlerimizde etik prensiplere bağlı bir şekilde hareket ediyoruz. Bireysel veya genel olarak faydalanılması için uygun çözümleri hayata geçirmek üzere güncel teknolojileri kullanıyoruz.

icon-boy.svg
0
Çalışan
icon-user-with-tool.svg
0
Ortak
icon-two-settings-cogwheels.svg
0
Proje
icon-business-person-silhouette-wearing-tie.svg
0
Müşteri

SEETEC OFİSLERİ

SeeTec GmbH, yaklaşık 100 çalışanıyla birlikte Bruchsal'daki (Almanya) merkezinin yanı sıra Avusturya, Büyük Britanya, Fransa, İsveç, İsviçre ve Türkiye'de şubelere sahiptir.

Yazılım geliştirme ve kalite güvence çalışmaları sadece Almanya'daki şubede gerçekleştirilir. Bu da SeeTec yazılımlarını "Alman Malı" güvenilir ürünler haline getirir. SeeTec çözümleri, yetkili ortaklardan oluşan güçlü bir ağ aracılığıyla dünya çapında satılmaktadır.

Oops, an error occurred! Code: 20220524123056fbbd206b